Valami hasonló volt. Bár a milyenket az edző tervezte. házi barkács volt, de jó -:)

RemAti képe

Én sem, de egy kicsit sok volt szerintem az az nap utazás, sorban állás, gyaloglás, futás. Képzeld mi lett volna, ha ezek nincsenek. -:)

Amúgy szerintem nekem a hajlító a gyenge pontom. sprinter koromban külön erősíteni kellett.

monique 3981 napja

érdekes neked a vádli a gyenge pont?:) nekem a combfeszítő :D ezért nem szoktam verseny előtt ilyeneket játszani :)

RemAti képe

RemAti 3981 napja

Előtte körbe gyalogoltam a tervezet pályát, majd utána futottam azt az átmozgatónak nevezet futást. Másnap reggel a vádlim mint a beton. -:)

szép versenyek:) mi volt az ökörség? a 4:50-es átmozgató? mondjuk olyat én se csinálnék verseny előtti napon h versenytempó+20mp-ben ennyit futás :) (kicsit gyorsnak tartanám a mindössze +20mp-et)

RemAti képe

RemAti 3982 napja

Az utolsó 3 sor így jó:

Rá egy héttel a Vivicitta (11.9 km)

52:48 átlag: 04:26

RemAti képe

Azért lett annyi, hogy éppen meg legyen a 3:10. -:)

Ehhez, azért nézd hozzá az előtte lévő napot (szombatot, hogy mekorra "ökörséget" csináltam) -:)

01:35:48 átlag: 04:32

52:48 átlag: 04:26

monique 3982 napja

jól néz ki, csak a végén miért a lassulás? jó mondjuk ha valaki vmennyire komfortos érzést akar az utolsó 10+ km-re, akkor be lehet tervezni ezt a lassulást. :)

előre is hajrá a célodhoz, jól hangzana tényleg. :) mi volt a félmaratoni PB-d mielőtt jött ez a szerencsétlen trombózis?

RemAti képe

Bár szerintem megfutható. Elgondolkoztam rajta. -:) Ha rendbe jövök lehet, hogy megcélzom. . -:)

RemAti képe

Kitalált számok. Ferinek ajánlás arra, hogy mit kell futni egy 3:10 maratonhoz. Hirtelen raktam össze lehet finomítani rajta valamit. -:)

ez kinek az eredménye? vagy csak kitalált számok?