Már 54 569 317 km-t sportoltatok
Menekülés a győzelembe
A kezdetek és az újrakezdés
Svalbard | 2009-01-02 16:28:15 | 1 hozzászólás

2001ben kezdtem el futni.Egy évig a DTCben versenyeztem,de kiléptem tőlük.Utána 1-2 évig még futogattam,aztán valahogy abbamaradt az egész.Akkoriban,2001ben volt Miskolcon a Junior tájfutó vb,a verseny hatására kezdtem el az egészet.A futással való felhagyás után egy ideig sziklát másztam kötél nélkül,gördeszkáztam is(utóbbit kevés sikerrel),és a bringázást is kipróbáltam.Most,pár évvel később ismét vb lesz Miskolcon,felnőtt tájfutó vb.Talán ennek az eseménynek a hatására,talán azért,mert rájöttem,hogy nekem a futás az igazi és imádom,úgy döntöttem,hogy újrakezdem!Régen egész jól ment,10 km-en a legjobb időm 41.45 volt,a  BHM-n pedig 23.hely a legjobb eredményem.Most a célom a nagy COME BACK,és jobb akarok lenni,mint amilyen valaha is voltam!A vb kísérőversenyére,a Hungária-kupára készülök.Lesz sok edzés,felkészülési versenyek,de hogy mit akarok elérni a nagy bajnokságon,arról még nem írok.És,hogy mi lesz a következő cél?Arról majd később.De tudom,most nem szabad megállni,ha már elkezdtem!Talán ez az utolsó esélyem,így,22 évesen...!