00:24:43

7.5 km

03:18 p/km (18.21 km/h)

Sötétvölgy 2. Mezei Liga verseny, Junior 8. hely

Dobogót vártam magamtól és 8. lettem. Most ez így sikerült, legközelebb jobb lesz! Most már így fogom fel az egész versenyt, de a versenyen amik megfordultak a fejemben...inkább le sem írom...
5 kört kellett teljesíteni egy szalmabálákkal, farönkökkel, 180%-os kanyarokkal tarkított, helyenként elég mély talajú pályán. Rajt után nagyon nagy rohanás. Beálltam kb 10-11. helyre, és az volt a taktika hogy innen majd feljövök. Első kör 4:35-4:40 körüli és szétzsibbadtak a lábaim. Lassítani nem akartam mert nem 20. helyért jöttem. Mentem tovább, majd jobb lesz alapon, de nem lett jobb. A 3. kör végig arról szólt, hogy kiálljak vagy ne, mert ennek nincs értelme hogy maxon futva 10. helyen vagyok. Még ebben a körben megelőztem Olivért, és úgy voltam vele hogy innen már valahogy végigszenvedem. 0 motivációval futottam, igazából csak azért nem álltam ki mert még sose tettem, másrészt nem azért edzek ennyit, hogy 7,5km-t ne bírjak végigfutni. 4. kör eseménytelenül telt, az utolsó körben még egyet tudtam előzni aki a végén még le akart hajrázni, de nem engedtem magam. Verseny után nagy csalódottság volt bennem. Ideges voltam és mérges voltam magamra. 7! ember előzött meg. Nem is emlékszem hogy idén bármelyik korcsoportos OB-n végeztem volna 7. helynél hátrébb. Az előttem végző versenyzőket idén már mind vertem meg, Aki nyert, őt másfél hónapja 1 perccel vertem meg 10km-en.
Verseny után 24 percet levezettem és ott azért átgondoltam a dolgokat. Kivi már hét elején megmondta, hogy nem fogok jól futni, mert sokat edzettem és nem pihentünk rá semennyire, sőt mivel az utóbbi időben a mozgásomat alakítottuk és a gyorsaságomat fokoztuk nem résztávoztunk sokat. Kivi mondta hogy jövőre kell jól futnom, nem most, ezt én is belátom csak nehéz megértetni magammal, hogy ennyi edzősből egy szar 8. helyet hozok össze.
Na de nincs semmi gond megyek tovább, a cél továbbra is a 4 perces 1500m és 15 perchez közeli(vagy azon belüli) 5000m.

00:24:43 7.5 03:18 18.21 0 0 0 0