00:33:38

10 km

03:22 p/km (17.84 km/h)

Parndorf 10km 33:38 , abszolút 3. hely, kcs. 2. hely

A keddi edzés után, úgy gondoltam, hogy 32:30 körüli időre lehetek képes. A versen a 3körös volt, körönként egy 180 fokos fordítóval és néhány élesebb kanyarral, amiket azért be lehetett venni ritmuskiesés nélkül.
Rajt után egyből a 3. helyen, találtam magam. Egy kenyai és Gyuri futott előttem. Az első ezer méterbőll 600m szembeszeles volt, de 3:10 körüli ritmust éreztem. Hát, már ez az ezer 3:22 volt... Visszafelé a hátszeles ezer 3:14 volt, de nem éreztem hogy jól menne a futás. Igazából egész versenyen semmi érdekes nem történt, végig egyedül futottam. A 6.km-nél beszúrt kicsit a hasam, ott ahol múlt pénteken is. Kicsit megijedtem, de nem lett belőle durva szúrás, sőt a végére szerintem el is múlt. Utolsó ezret még azért meg akartam nyomni, de egyszerűen nem mentek a lábaim. Az időeredmény felejthető, még ha brutál szél is volt, és a pálya sem volt könnyű, 33on belül kellett volna futnom. A vicc az, hogy ezért a futásért kaptam 50 eurót...
Edzésnek azért jó volt ez a 10km, de ennél tényleg többre számítottam, de örülök, hogy 8 hónap után ismét rajthoz tudtam állni.

00:33:38 10 03:22 17.84 0 0 0 0