10.91 km

06:21 p/km (9.44 km/h)

dunaújváros rövid táv

Hivatalosan 950-45-10.5 - ettől persze egy kicsit eltért.

Úszással nem volt gond, egyedül a rajtot sajnálom megintcsak.. nem az utolsó sorból kellett volna indulni :D zsuzsi szerint egészen korán másztm kia  vízből a lányok közül, talán a 4. helyen. Úszás elején a chip tartóval elég sokat szenvedtem, azt hittem le akar jönni, úgyhogy azzal elment kis idő..Itt a depónál nem teljesen voltam magamnál.

Bicónál épp hogy cska kezdtem megszokni, a rövid egyenes szakaszban, ahol egyből egy előttem lévő lányt le is előztem, jött az emelkedő.. első körben naívan nagy tányéron.. :D többször nem csináltam ilyet. az út minőségével voltak hibák több helyen, a lejtős részen olyan szembeszél volt, hogy nem igazán lehetett jól haladni.. másik sík szakaszon a kör végén pedig fekvőrendőrök.. :D de ezek ellenére sem volt rossz a pálya. 3 kör után talán Zsuzsi mondta, hogy csak ketten vannak előttem. Gondoltam akkor nem kéne hagyni senkit, hogy megelőzzön, de nem is fenyegetett a veszély szerintem. Bicó után kellett egy pisi, ami aztán visszatérő problémává vált. Kellett, de nem jött :D

Szokás szerint futáshoz semmi kedvem nem volt, első körben még viszonylag lendületben voltam, de a kör majdnem végénél mikor mág 5:20 körül bírtam, visszaelőzött az első lány, aki a bicón otthagytam. Onnantól elengedtem, tudtam, hogy nem fogok bírni ennél gyorsabban, a távolság eg csak nőtt köztünk. Második köröm szenvedés, onnantól már sokat sétáltam. folyamatosan gondokoztam, menjek e pisilni, utolsó körben elmentem, de semmi... Utána valmennyire próbálta összeszedni magam, utolsó 5-600 m-en még kifárasztottam egy lányt, de ennyi... lábaim eléggé megviseltek voltak. Meleg volt nagyon... 9. lettem a lányoknál.

Palcsi pedig ügyesen tolt egy féltávot :)

01:09:22 10.91 06:21 9.44 0 0 0 0